Hotel

Hotel U Královny Elišky nabízí příjemné ubytování v historickém jádru Hradce Králové. V nabité konkurenci nenajdete klidnější hotel v Hradci Králové. Relaxační prostředí zeleně atria dělá z ubytování v Hradci Králové a z Elišky vůbec, nezapomenutelný zážitek.

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Hotel U Královny Elišky Hradec Králové poskytuje kvalitní ubytování jak obchodní, tak turistické klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Nabízíme klidné a příjemné ubytování v Hradci Králové.

Hotel s historickou atmosférou Vám nabízí:

  • klidné a pohodlné ubytování
  • parkování před hotelem
  • kvalitní a bohaté snídaně
  • pronájem konferenčního prostoru
  • zajištění firemních i soukromých oslav
  • hotelové atrium pro svatební obřady

Je to tedy ideální místo pro odpočinek, rodinné oslavy, svatby, firemní školení a konference. Úžasná poloha v malebném prostředí starého města zaručuje pohodový a příjemný pobyt v hotelu v Hradci Králové.

Klidně strávené chvíle odpočinku v proskleném atriu patří k příjemným okamžikům mnoha hostů. Hotel U Královny Elišky přivítal mnoho významných návštěv jak na soukromých, tak na pracovních cestách. Ubytovali jsme zde české prezidenty a premiéry, evropské a regionální politiky, herce, zpěváky a významné podnikatele. Chcete se také cítit vyjímečně? Rezervujte si u nás pokoj. Ubytování v Hradci Králové je připraveno jen a jen pro Vás.

Hosté hotelu mají zdarma Wi-Fi. Parkování je na základě rezervace zajištěno před hotelem.

Hotel U Královny Elišky v Hradci Králové hodnocení
Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správného fungování webu. Více informací o dodržování GDPR v sekci Kontakt.