Vyberte si jeden z pobytových balíčků

 
 
 

FILTR BALÍČKŮ

HLEDAT
2 noci 3 dny   polopenze

Užijte si tři dny bez dětí, manžela, starostí a užijte si víkend s kamarádkami. Ve spolupráci s relaxačním a vzdělávacím studiem „Abeceda poznání“ a s paní masérkou Martinou Kubánkovou.

od

2 999

Kč / os.

ZOBRAZIT
2 noci 3 dny   polopenze

Pobytový balíček nejen pro muže ale i pro ženy, které si mohou vychutnat s partnerem společný pohodový víkend. Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů celého těla. Je oceňována nejen při bolestech svalu, ale efektivně působí i na zlepšení činnosti vnitřních orgánů a stimulaci nervového a lymfatického systému. Tato masáž je vhodná pro každého kdo trpí bolestmi svalů, šíje, zad, paží a dolních končetin po fyzické námaze či dlouhodobým přetěžováním. Masáže zprostředkováváme za spolupráce s relaxačním a vzdělávacím centrem "Abeceda poznání" a paní masérkou Martinou Kubánkovou. Balíček je vhodný pro všechny, kdo si potřebují odpočinout a zharmonizovat tělo i duši, nebo jako dárek v podobě dárkového poukazu pro všechny věkové kategorie.

od

2 999

Kč / os.

ZOBRAZIT
2 noci 3 dny   polopenze

Udělejte radost a přijeďte s partnerem/partnerkou na romantický pobyt. Společně zrelaxujete u vybraných procedur jako je celotělová masáž, nebo si užijete dvouchodovou večeři při svíčkách v naší restauraci.

od

7 586

Kč / pokoj

ZOBRAZIT